Midea | Washing Machine | MF110W60/T-HR | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1000 RPM | Depth 4
- TootjadMidea
- Mudel: MF110W60/T-HR
- Saadavus: 10
-
298€
Midea | Washing Machine | MF110W60/T-HR | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1000 RPM | Depth 40 cm | Width 59.5 cm | Display | LED | White
| All | |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 64 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe klass pesemine ja kuivatamine | C |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 54 kg |
| Gross width (mm) | 655 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1000 RPM |
| Müraemissiooni klass | C |
| Net weight | 52.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800 g |
| Pesumaht | 6 kg |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | MF110W60/T-HR |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | Yes |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 40 cm |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.2898375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




